banner
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0532 724 12 50
Sepetim 0 Giriş Yap
veya üye ol
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

*     Coffeenaturelle‘dan vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile siparişinizde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir. Siparişinizin kargoya veriliş süresi 1-3 iş günü arasındadır.

*     Siparişiniz de iletmiş olduğunuz teslimat adresine gönderim yapılmaktadır. İletmiş olduğunuz adreste hata olması durumunda veya iletilen adreste bulunmamanız vb gibi herhangi bir nedenle gönderiniz kargo firması tarafından size teslim edilemez ve kargo firması tarafından şirketimize geri gönderilir. Bu durumda geri dönen kargolara iade işlemi yapılarak eğer sipariş bedeli kredi kartı veya havale&eft yoluyla şirketimize ödendiyse bu bedelin müşteriye iadesi gerçekleştirilir. Sipariş bedeli ödemesi Kapıda Ödeme olarak sipariş esnasında belirlendiyse herhangi bir ücret tahsil edilmediğinden siparişiniz otomatik olarak iptal edilmiş kabul edilir.
*     Kargoya verilmiş olan siparişleriniz teslim edilme süresi kargo firmasının operasyon yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu durum kargo firmasıyla ilgili olup şirketimizin yetkisinde olmayan bir durumdur.
*     Size en yakın kargo şubesinin 20 km de uzak mesafede olması durumunda Adrese Teslim yapılamamaktadır. Bu durumda kargonuzu size en yakın mesafede olan ilgili kargo şubenizden telefon ihbarıyla birlikte 2 iş günü içerisinde teslim almanız gerekmektedir. Teslim alınmayan siparişler tekrar şirketimize geri gönderilmekte ve siparişiniz iade işlemi görmektedir.
*     Tüm sipariş gönderilerinden sonra müşterilerimizin gerekli takibi yapabilmeleri için kargo takip numaraları ve sipariş durumlarını bildiren sms bilgisi gönderilmektedir. Bu bilgiler ve gönderilen takip linkleri ile kargo takibi online olarak kolayca yapılabilmektedir.
*     Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
*     Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından garantili olarak gönderilmektedir.
*     Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, paket adedi yanlışsa:

  *     coffeenaturelle.com online alışveriş sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişler ve vermiş olduğunuz siparişlerde şirketimiz tarafından kaynaklanan üretim sorunu, mücbir sebepler, stok sorunu vb gibi her türlü sorun durumunda siparişinizin üretim, tedarik ve kargoya veriliş süresi en az 4 (dört) en fazla 30 ( otuz) güne kadar uzayabilmektedir. Bu olağanüstü ve olağan dışı durumlarda siparişleriniz size teslim edilememiş olursa ve siparişinizle birlikte kredi kartı veya & havale-eft yoluyla yapmış olduğunuz ödemeleriniz iade edilecektir.


  Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin.

  Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturun. Bu tutanağın görüntüsü ile birlikte sipariş numaranızı belirten bilgileri Whatsapp hattımızdan bize iletin.

  Eksik veya Hasarlı & Kusurlu gelen ürünler yerine bedelsiz aynı ürün tekrar gönderilecektir.

  *     coffeenaturelle.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde şu an için Türkiye Sınırları dışına teslimat yapılmamaktadır.

  NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?
  ÜCRETSİZ KARGO

  İADE & DEĞİŞİM

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  SSL Sertifikası ve 3D ödeme ile güvenilir alışveriş.

  MÜŞTERİ DESTEĞİ

  Whatsapp ve telefon desteği ile yardım alabilirsiniz.

  www.cafetoptancisi.com cafeler için toptan ürün tedarikçisidir. Cafeler için üretici olarak birçok çeşit üretim yapar. Yaz aylarınız vaz geçilmezlerinden olan , dondurma, dondurma aromaları, soft dondurma tozları, buzlaş, ice slush tozları ve şurupları, kokteyl şurupları, dondurma şurupları, milkshake, salep, sıcak çikolata kahve çeşitleri üretir ve bunları işletmelerin istediği oranda paketler.  istenilen tatlarda üretim yapar. ortalama 35 şeçit tat ve lezzet çeşitleri ile çalışır.