banner
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0532 724 12 50
Sepetim 0 Giriş Yap
veya üye ol
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler coffeenaturelle.com (bundan böyle kısaca "coffeenaturelle.com" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve bu sitenin yasal sahibi coffeenaturelle.com olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi coffeenaturelle'ya aittir.


İşbu kullanım koşullarını coffeenaturelle.com gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak coffeenaturelle.com'da yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır


» Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

» coffeenaturelle.com üyelerine toplu e-posta gönderimi yapabilir.  

» coffeenaturelle.com üyelerine toplu SMS gönderimi yapabilir.  

» coffeenaturelle.com kullanıcıların hesaplarını ve site içerikleri sistemden haber vermeksizin kaldırma hakkına sahiptir.

» Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Kullanıcı Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Kullanıcı verilerinin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan www.coffeenaturelle.com sorumlu değildir.

» www.coffeenaturelle.com sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. www.coffeenaturelle.com bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullanıcıların yazılım ve donanım unsurlarına bir zarar gelmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.


coffeenaturelle.com hizmetlerinden yararlanan ve coffeenaturelle.com'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, coffeenaturelle.com tarafından iş bu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

coffeenaturelle.com, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?
ÜCRETSİZ KARGO

İADE & DEĞİŞİM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

SSL Sertifikası ve 3D ödeme ile güvenilir alışveriş.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Whatsapp ve telefon desteği ile yardım alabilirsiniz.

www.cafetoptancisi.com cafeler için toptan ürün tedarikçisidir. Cafeler için üretici olarak birçok çeşit üretim yapar. Yaz aylarınız vaz geçilmezlerinden olan , dondurma, dondurma aromaları, soft dondurma tozları, buzlaş, ice slush tozları ve şurupları, kokteyl şurupları, dondurma şurupları, milkshake, salep, sıcak çikolata kahve çeşitleri üretir ve bunları işletmelerin istediği oranda paketler.  istenilen tatlarda üretim yapar. ortalama 35 şeçit tat ve lezzet çeşitleri ile çalışır.