banner
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0532 724 12 50
Sepetim 0 Giriş Yap
veya üye ol
Katlı Pazarlama nedir

Katlı Pazarlama nedir

Katlı pazarlama, çok seviyeli pazarlama veya network marketing olarak da bilinen bir iş modelidir. Bu sistemde, bir şirket ürün veya hizmetlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmak için bağımsız iş ortakları (distribütörler) yani sizler işe alınır. İş ortaklarıyani sizle, ürünleri satmak ve yeni iş ortakları distiribütörleri işe  kazandırmak yoluyla gelir elde ederler.

Katlı pazarlama sistemi
genellikle aşağıdaki adımlarla çalışır:

1.   Şirket Katmanları: Şirket, ürün veya hizmetlerini pazarlamak için bağımsız iş ortaklarına (distribütörlere) sahiptir. Bu distribütörler, işin belirli bir katmanında bulunurlar ve çalışmalarına bağlı olarak çeşitli seviyelerde gelir elde ederler.

2.   Ürün veya Hizmetlerin Pazarlanması: Distribütörler, şirketin ürün veya hizmetlerini doğrudan müşterilere pazarlarlar yada kendileri kullanırlar. Satışlarını artırmak için çeşitli yöntemler ve pazarlama stratejileri kullanırlar. Bazıları indirimli ürün almak için sisteme distiribütör olarak üye olabilir.

3.   Ekip Oluşturma: Distribütörler, aynı zamanda yeni iş ortakları (distribütörler) kazanarak bir ekip oluşturabilir. Bu yeni iş ortakları da aynı şekilde ürünleri pazarlar ve yeni üyeler kazandırarak ağlarını genişletirler.

4.   Komisyon ve Gelir Paylaşımı: Distribütörler, kendi satışlarından ve işe dahil ettiği ekip üyelerinin satışlarından elde edilen komisyonlar ve gelir paylaşımlarıyla kazanç elde ederler. Dolayısıyla, ekip liderleri daha fazla gelir elde etme potansiyeline sahiptir.

5.   Gevşek Hiyerarşi: Katlı pazarlama sisteminde, ekip liderleri ve üyeleri arasında gevşek bir hiyerarşi bulunur. Herkes ekipteki diğer üyelerin başarısını destekler ve yardımcı olur.

Para kazanma potansiyeli, kişinin
kendi satışlarının yanı sıra ekibinin performansına da bağlıdır. Ekip
liderleri, büyük bir ekip kurarak ve bu ekibin satışlarını artırarak daha
yüksek gelir elde etme şansına sahiptir.

Katlı pazarlama, ürün pazarlama,
pazarlama becerileri ve ekip çalışmasıyla başarılı olma potansiyeli sunar.
Ancak, bu tür bir iş modeli, çeşitli şirketlerin farklı komisyon yapıları ve
satış hedefleri nedeniyle değişiklik gösterebilir. Başarı, çaba ve süreklilik
gerektiren bir iş modelidir.

 

Bu tanımardan sonra ;

Coffee Naturelle üretici firma olarak, pazarlama reklam gibi giderlerini sizlere vererek sizlerinde kazanmasını amaçlıyor. Ürünlerin doğru ellerde ve aracısız satılmasını hedefliyor. Budoğrultuda katlı pazarlama sistemini kurdu ve çalıştırmaya başladı. Bu sisteme ilk dahil olanlar birkaç yıl sonra çok kazananlar arasında olacaktır.

Sisteme kayıt olan herkese distiribütör diyoruz.

Sisteme ilk kayıt olan her birey ürünlerini her zaman site fiyatı üzerinden %15 indirimli açacaktır ve satışı site fiyatı üzerinden yapabilir.

Sisteme davetiyle gelen her bireyin yaptığı alımlardan %5 oranında gelir elde eder. Bir altındaki distiribütör

Sisteme daveti ile gelen bireyin daveti ile gelen üyeden de %3 oranında gelir elde eder. İki Altındaki distiribütör

Sisteme daveti ile gelen 3. Alt sıradaki distirübütorün faaliyetlerinden %1 oranında gelir elde der.

Son aşama olan 6 . sıradaki üye dahil %1 oranında gelir elde ederek sistemini büyütebilir ve kazanç elde edebilir.

Kayıt olan her birey birisinin tavsiyesi ile kayıt olur ve tavsiye eden yeni kayıt olacak kişiye bir numara verir. Eğer numara verecek kimseyi bulamaz iseniz 0 532 724 12 50 den bir numara alabilirsiniz.

Başarılar dilerim

Coffee Naturelle Kurucusu
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?
ÜCRETSİZ KARGO

İADE & DEĞİŞİM

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

SSL Sertifikası ve 3D ödeme ile güvenilir alışveriş.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Whatsapp ve telefon desteği ile yardım alabilirsiniz.

www.cafetoptancisi.com cafeler için toptan ürün tedarikçisidir. Cafeler için üretici olarak birçok çeşit üretim yapar. Yaz aylarınız vaz geçilmezlerinden olan , dondurma, dondurma aromaları, soft dondurma tozları, buzlaş, ice slush tozları ve şurupları, kokteyl şurupları, dondurma şurupları, milkshake, salep, sıcak çikolata kahve çeşitleri üretir ve bunları işletmelerin istediği oranda paketler.  istenilen tatlarda üretim yapar. ortalama 35 şeçit tat ve lezzet çeşitleri ile çalışır.